пʼятниця, 6 січня 2023 р.

КНИГИ ПРО РІЗДВО

Життя не спинити... Як би не складалося наше життя. Різдво – це одне з тих сімейних свят, що об'єднує увесь народ, усі нації на землі.
Гортайте нашу добірку, обирайте книжки... Приходьте до бібліотеки!

Старк У. Маленька книжка про любов : [оповідання] / пер. зі швед. Г. Кирпа. – Львів : Вид-во Старого Лева, 2016. – 111 с.
Напередодні Різдва може трапитися чимало див. На головного героя Фреда чекає чимало омріяних подарунків. Навіть якщо тато на війні, не вистачає їжі й хлопець майже перед канікулами отримує догану від директора, все, чого він найбільше хоче, здійсниться…
"Маленька книжка про любов" – надзвичайно серйозна, але й надзвичайно світла та сповнена любові. Чудова історія для спільного читання з дітьми на Різдво й не тільки.

Люнде М. Снігова сестричка: Різдвяна історія / М. Люнде; пер. з норв. Н. Іванчук. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 192 с.
Історія розповідає про 10-річного хлопчика на ім’я Юліан, для якого Різдво було найщасливішим періодом у році, коли прикрашають ялинку та запалюють вогні, повітря наповнюється запахом мандарин та пряників, а усіх жителів дому зігріває багаття в каміні. Однак, через горе в родині, Юліану здається, що всі наче забули про Різдво, допоки він не зустрічає Гедвіґ і його життя не змінюється.

Найкращі різдвяні історії / пер. з англ. Д. Мурмуєнко. – [Київ] : Видавнича група КМ-БУКС, [2021]. – 352 с.
"Найкращі різдвяні історії" – чудова збірка, у яку ввійшли казки найвідоміших дитячих письменників. Народні легенди й твори Ганса Крістіана Андерсена і Шарля Перро зустрілися для того, щоб подарувати хороший настрій читачам у всьому світі. Ви довідаєтеся, як сніговики готувалися до справжнього конкурсу краси, як Санта Клаус відпочиває після Різдва, а ельфи трудяться на іграшковій фабриці і ще багато-багато цікавого...

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...