четвер, 12 жовтня 2017 р.

ОФІЦІЙНІ САЙТИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ


"Представництво Президента України"
Сайт, присвячений Президенту України, містить останні політичні новини, графік роботи Президента, офіційні документи, промови, радіозвернення, фотоальбом та багато іншого.


"Верховна Рада України"
Основний законодавчий портал містить розділи: Законодавство України, Законопроекти, Пленарні засідання, Депутатський корпус, Сторінки комітетів, фракцій та груп, Інформаційний сервер Верховної Ради, Дирекція телерадіопрограм, бібліотека та журнал Верховної Ради "ВІЧЕ", Сторінка міжпарламентських зв´язків та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Сторінка Рахункової палати.

"Кабінет Міністрів України"
Урядовий портал, що містить усі відомості про роботу Кабміну, довгострокову стратегію розвитку України, нормативно-правову базу документів, довідник, урядову періодику, відомості про історію урядів в Україні, а також працює консультаційний центр, гаряча лінія та багото іншого.
"Верховний Суд України"
Інформаційний сервер Верховного Суду України.

"Конституційний Суд України"
Офіційний веб-сайт Конституційного Суду України.
"Вищий господарський суд України"

Офіційний сайт Вищого господарського суду України. Господарські суди як суди спеціалізовані здійснюють правосуддя у господарських відносинах. Їх завданням є захист на засадах верховенства права гарантованих Конституцією України та законами України прав та охоронюваних законом інтересів учасників господарських правовідносин.


"Уповноважений Верховної Ради України з прав людини"
Офіційний сайт омбудсмана України.


"Рада національної безпеки і оборони України"

Офіційний сайт Ради національної безпеки і оборони України, що є координаційним органом з питань національної безпеки і оборони при Президентові України. Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони. Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...