Читати українською – це захопливо, сучасно, цікаво. Завітайте у сектор краєзнавчої літератури та бібліографії та оберіть, що вам найбільше сподобається.
Адже наша область багата на талановитих письменників.
Закінчила Полтавський державний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка (нині національний університет) (2000) та Обласний університет журналістики (2003). Мешкає в Полтаві.
Працювала у редакційно-видавничих відділах Полтавського технічного університету та Полтавської державної аграрної академії, кореспондентом всеукраїнських видань – християнського тижневика «Добродій», газет «Чаша Агапіта» та «Українська доля», ведучою культурологічних програм та редактором відділу новин Полтавської ОДТРК «Лтава».
Одна з організаторів Полтавської обласної громадської молодіжної організації «Молода Просвіта» та її голова у 2001-2005 рр.
Пише вірші, прозу та кіносценарії. Авторка книг «Насправді це про любов» (Полтава, 2009), «Нащо равликові хатка?» (2019).
Друкувалася в місцевій та всеукраїнській пресі, альманахах «Болотні вогні» (Полтава, 2002; Київ, 2004), «Гранослов – 2004» та «Гранослов – 2005», «Острови» (Полтава, 2007) та «Острови-2» (Полтава, 2008), антології «Поети Полтавської «Просвіти» (Полтава, 2007), антології сучасної жіночої поезії Полтавщини «Вишнева повінь» (Полтава, 2012).
Лауреат премії видавництва «Смолоскип» у номінаціях «Поезія» (2002) та «Проза» (2006), дипломантка Міжнародного конкурсу молодих літераторів «Гранослов» (2005). Лауреат Полтавської обласної премії ім. Леоніда Бразова у номінації «Проза» (2016), літ. конкурсу «Молода КороНація» (2019).
Пустовгар Г. «Нащо равликові хатка?» / Г. Пустовгар. – Полтава: Видавництво «Полтавський літератор», 2019. - 26 с.
Твори адресовані найменшим дітлахам, котрі тільки починають пізнавати світ, і старшим дошкільникам.
Позитивні, повчальні та пізнавальні віршики, не позбавлені гумору, познайомлять малечу з правилами поведінки, азами нотної грамоти, складовими традиційної кухні, назвами тварин і птахів, музичних інструментів.
А казки-оповідання із яскравими сюжетами змусять поміркувати над, здавалося б, повсякденними речами і явищами.
Немає коментарів:
Дописати коментар