четвер, 9 березня 2023 р.

В СІМ’Ї ВОЛЬНІЙ, НОВІЙ...

8-9 березня Полтавська обласна бібліотека для юнацтва імені Олеся Гончара долучилася до відзначення Шевченківських днів, активно популяризуючи творчий доробок Кобзаря. До уваги відвідувачів відділ читальних залів підготував коментовану книжкову виставку під назвою «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», на якій представлені як новинки, так і старіші видання, що оповідають про Тараса Шевченка. Звучали його безсмертні рядки, пісні сучасних авторів на вірші поета, а також студенти та учні мали змогу почути цікаві факти з біографії титана українського духу.
У залі мистецької літератури та медіаресурсів експонується книжкова виставка «Шевченко-маляр», з розділів якої можна більше дізнатися про художню спадщину Тараса.
У секторі краєзнавчої літератури та бібліографії презентовано виставку книг, яка розповідає про зв’язки Пророка з Полтавщиною – «Тарас Шевченко і Полтавщина». З неї можна почерпнути інформацію про вплив творчості Івана Котляревського на Кобзаря, про малюнки написані ним у Полтаві. Адже саме Шевченко створив неоціненний живописний документ – залишив первинний образ хати І. П. Котляревського, за яким оселя письменника 1969 року була відроджена як музей до 200-ліття від дня народження нашого земляка.
Незабутні яскраві враження і наснажене натхненням спілкування між студентами Полтавського політехнічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», учнями Полтавської ЗОШ № 16 та бібліотекарями дають надію на подальшу творчу співпрацю. До нових зустрічей у бібліотеці!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...